poniedziałek, lutego 29, 2016

MO-linki #2

fakty o modzie

Koniec lutego przyszedł bardzo niespodziewanie. Dopiero co był sylwester, a jutro zaczyna się marzec. Czas płynie zdecydowanie za szybko, zwłaszcza jeśli trzeba pisać licencjat. 


Noworoczne postanowienia jak na razie spełniam połowicznie, jednym z nich było częstsze publikowanie nowych postów. Z tygodnia na tydzień uzmysławiam sobie, że to chyba niemożliwe ;D
Ale w tym wyjątkowym dniu, bo w końcu 29 luty zdarza się raz na 4 lata, nie wypada nie podsumować miesiąca. Dziś drugi przegląd linków, tym razem bardzo modowych.

ciekawostki o modzie


Dziwne, czasem paskudne, czasem całkiem pomysłowe części garderoby, o których istnieniu raczej nie wiesz. Bo komu coś takiego przyszłoby do głowy?

Coś dla fanów ubrań w paski - skąd się wzięły więzienne pasy?

Ostatnio bardzo modne są wszelkiego rodzaju dekoracje wnętrz w kolorze miedzi. Tutaj znajdziesz aż 60 różnych pomysłów na miedziane DIY.

Zaprojektuj sobie XVIII wieczną perukę. Dobra zabawa na prokrastynację ;D

W poprzednim poście pisałam o typach obcasów, a tutaj możecie przeczytać długą i wyczerpującą historię jednego z nich – szpilki.

Co wspólnego mają ze sobą makijaż i łyżeczka? Okazuje się, że bardzo dużo! Tutaj zobaczysz dlaczego. 

W tym miesiącu obchodziliśmy bardzo ważne święto – dzień kota. Wszystkie kocie mamy na pewno zadbały, by ich mruczki zostały tego dnia odpowiednio dopieszczone. A teraz weź swojego kociaka* na kolana i razem obejrzyjcie 5 ciekawych, naukowych historii o kotach. 

*Nie masz kota? Czas to zmienić ;) 

fakty o modzie

A co przez ostatnie 29 dni działo się na MO? Udało mi się skończyć serię o historii damskich spodni, z czego bardzo się cieszę, bo zaczęłam ją pisać w lipcu 2015. To ponad pół roku zwłoki! Oprócz tego zastawiałam się nad tym, co już kompletnie wyszło z mody i wzbogaciłam dział poświęcony historii obuwia o typy obcasów

Kochani, żegnam Was ostatniego dnia lutego i do zobaczenia w marcu :*


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Jeśli dowiedziałaś(łeś) się czegoś nowego, lub uważasz ten wpis za ciekawy, podziel się swoją opinią. Będę wdzięczna ;)

TOP